Sporthotel HOCHLIENZ*** - Lienz / Zettersfeld

Cena od: 699 €

Opis i ceny

  •  Dzieci do 10 lat gratis
  • 5% zniżki na karnety narciarskie Ski Hit:) / rezerwacja oraz płatność za karnety w biurze; odbiór karnetów w kasie przy wyciągu na podstawie voucheru /


Sporthotel Hochlienz to wyjątkowy hotel położony na wysokości 1950 m n.p.m., w ośrodku narciarskim Zettersfeld, około 150 m od wyciągu krzesełkowego. Główne zalety hotelu to położenie, oferta All Inclusive oraz wyposażenie hotelu, które sprawiają, że pobyt w nim goście z całą pewnością będą jeszcze długo mile wspominali. Uwaga: droga dojazdowa do hotelu utrzymywana jest na czarno, ale mimo wszystko warto mieć ze sobą łańcuchy. Ponadto nie każdy czuje się bezpiecznie wyjeżdżając samochodem na wysokość 1950 m n.p.m. Dlatego samochód można zostawić na parkingu obok gondoli i wyjechać do hotelu gondolką (czynna do 16:00).


  • Wyposażenie:

Hol z recepcją, kilka sal restauracyjnych i barowych, sala kominkowa, pokój zabaw dla dzieci, Internet (bezpłatnie), basen z widokiem na Dolomity, jacuzzi, saunarium, siłownia, tenis stołowy, solarium, masaże, przechowalnia nart (suszarnia na buty), parking.

  • Zakwaterowanie:

Sporthotel Hochlienz składa się z budynku głównego, w którym znajdują się pokoje 2 osobowe lub rodzinne z łazienką, WC, Sat TV, telefonem oraz z położonych vis a vis hotelu domków apartamentowych.
Apartamenty są idealne dla gości, którzy chcą spędzić zimowe wakacje w typowych austriackich /tyrolskich chatach: w drzewie, od strony południowej z widokiem na dolinę. Apartamenty te idealnie współgrają z zimowym pejzażem gór. Przeznaczone są od 2 do 6 osób, wszystkie posiadają łazienkę z WC, kuchnię z mikrofalówką, Sat TV, telefonem i Internetem. W zależności od wielkości apartamentu posiadają one od 2 do 3 pomieszczeń.
Pokoje dwuosobowe: ok. 20 m²

Pokoje rodzinne 2+1: ok. 22 m²
Pokoje rodzinne 2+2: ok. 26 m²
Apartament hotelowy: ok. 33 m², dwupokojowy.
Apartament ALM 20: ok. 44 m²: dla 2-4 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z sofą do spania dla 1-2 osób.

Apartament ALM 30: ok. 54 m²: dla 2-5 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz piętrowym (oddzielone szafą), pokój dzienny z sofą dla 1-2 osób - cena na zapytanie.
Apartament ALM 40: ok. 54m²: dla 2-6 osób: sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, sypialnia dla dzieci z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z sofą do spania dla 1-2 osób - cena na zapytanie.

  • Wyżywienie:

ALL INCLUSIVE: śniadanie (od 7:30 do 10:00), obiad (od 12:00 do 13:30), kolacja (od 18:00 do 20:30) w formie bufetów (2 zupy, zimne i gorące przystawki, sałatki, kilka dań głównych, różne desery), bufet sałatkowy i deserowy, 1 x w tygodniu 4 daniowa kolacja galowa, soki w bufecie przez cały dzień, kawa z ciastem (od 15:30 do 16:30), piwo, wino, soki, napoje bezalkoholowe do kolacji.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterownie, drink powitalny, opłata klimatyczna, wyżywienie ALL INCLUSIVE, Internet, basen kryty, sauna, łaźnia parowa, sauna Infrarot, korzystanie z gondoli w dniu przyjazdu i wyjazdu, korzystanie z lodowiska (łyżwy za dopłatą), dojazd do hotelu płatną drogą, Internet, parking.

  • Zniżki dla dzieci przy 2 osobach pełnopłatnych:

0-10 lat - 100%   .   11-17 lat - 60%   .   od 18 lat - 30%

  • Obowiązkowo płatne  w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW, SKI - 14 EUR / osobę /  8 dni
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt
 

  • Ceny na sezon 2018 / 2019 na zapytanie

 

Opis

Odległość do wyciągów: 150 m
Odległość do centrum: 12 km
Odległość do restauracji: w obiekcie
Basen: tak
Pokój zabaw dla dzieci: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: 9 EUR / dzień
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Obiekt z centrum wellnes: tak
Obiekt położony blisko wyciągów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Sauna tak
All Inclusive tak
Zniżki dla dzieci tak
Sat-TV tak
Fitness tak
Do nart 150 m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu