Hotel Zum Hirschen*** - Langenfeld

Cena od: 471 €

7=6 w terminie 13.12-20.12, 11.04-19.04.14

7% zniżki przy rezerwacji do 15.10.14!

Więcej szczegółów

Opis i ceny


Hotel Zum Hirschen położony jest w centrum Längenfeld, przy głównej drodze prowadzącej do Sölden, a także w niedalekiej odległości od kompleksu basenowego Aqua Dome. Obiekt ma już ponad 400 lat, a pochodzi z 1590 roku.

  • Wyposażenie

W hotelu znajduje się restauracja, sztuba, sala TV, winda, małe, ale bardzo ładne centrum Wellness z sauną, łaźnią parową, solarium, 38 pokoi, parking.


  • Zakwaterowanie

Pokoje 2 osobowe i rodzinne z łazienką, WC, suszarką, sejfem, Sat TV, telefonem, część z balkonem. Studia Junior i Zirbenholz, a także apartament rodzinny mają dodatkowy pokój dzienny.


  • Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja z daniem głównym do wyboru z menu, bufet sałatkowy, 1 x bufet farmerski lub kolacja galowa, w każdy piątek bufet deserów.


  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, drink powitalny, wyżywienie, sauna, łaźnia parowa, solarium, Skibus, Internet, opłata klimatyczna, 10% zniżki na wstęp do Aqua Dome, 23.12 - wędrówka z pochodniami, kolacja galowa 24.12, kolacja sylwestrowa i zabawa, w zależności od warunków śniegowych 1 x saneczkowanie lub wędrówka z pochodniami lub curling (+dodatkowe opłaty 7-12 EUR / os.), ubezpieczenie KL, NNW, SKI, Fundusz Gwarancyjny, parking.


  • Zniżki dla dzieci przy 2 osobach pełnopłatnych:

0-5 lat - 100%   .   6-9 lat - 50%   10-14 - 30%

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 12 km
Odległość do skibusu: przed obiektem
Odległość do centrum: w centrum
Odległość do restauracji: w obiekcie
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: Na zapytanie
Obiekt z centrum wellnes: tak
Ośrodek z dużą ilością tras zjazdowych: tak
Ośrodek idealny dla zaawansowanych: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Sauna tak
SPA tak
Sat-TV tak
HB tak

Mapa

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu