Apartamenty AUGASSE - Schladming

Cena od: 702 €

Opis i cenyKomfortowe apartamenty Augasse składają się z 2 budynków położonych obok siebie. Położone są w idealnej lokalizacji, zaledwie 270m od wyciągu Planai raz 3 minuty piechotą od centrum.


  • Wyposażenie:
WIFI, podziemny parking (tylko dla samochodów osoboych - w przypadku samochodów z bagażnikiem na dachu lub wyższych samochodów, konieczne jest parkowanie na parkingu publicznym), winda, narciarnia.

  • Zakwaterowanie:
Apartament top 13 dla 4 osób - ok. 47m2, na II piętrze, w budynku A. Sypialnia z łóżkiem podwójnym, duży pokój dzieny z kątem jadalnym i sofą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, zmywarka), łazienka z WC, oddzielne WC, taras (ok. 25m2).
Apartament top 15 dla 4 osób - ok. 47m2, na II piętrze, w budynku A. Sypialnia z łóżkiem podwójnym, duży pokój dzieny z kątem jadalnym i sofą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, zmywarka), łazienka z WC, taras.
Studio top 10 dla 2 osób - ok. 30m2, na I piętrze, w budynku B. Pokój dzienny z łóżkiem podwójnym, aneks kuchenny (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, zmywarka), łazienka z WC.

  • Wyżywienie:
We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, WIFI, parking podziemny, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Opłata klimatyczna - 1,50 EUR / osobę od 14 lat / dzień
Pościel, ręczniki - 8-15 EUR / osobę
Sprzątanie końcowe - 50 EUR / studio 2 os., 65 EUR / apart. 4 os.


  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja - 100 EUR

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 270m
Odległość do centrum: 3 minuty piechotą
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Obiekt położony blisko wyciągów: tak
Ośrodek z dużą ilością tras zjazdowych: tak
Ośrodek dobry dla początkujących: tak
Ośrodek idealny dla zaawansowanych: tak
Atrakcje dla snowboardzistów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 270 m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu