Apartamenty BLIEM LIVING - Schladming

Cena od: 669 €

Opis i cenyDom apartamentowy położony jest położony w pobliżu centrum Schladming oraz 750m od wyciągu Planai. W obiekcie znajduje się łącznie 5 apartamentów.


  • Wyposażenie:
WIFI, narciarnia przy wyciągu Planai, parking.

  • Zakwaterowanie:
Apartament 1,2 dla 5 osób - ok. 46m2, sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz sofą do spania dla 1 osoby, duży pokój dzienny z aneksem kuchennnym (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), kątem jadalnym i sofą do spania dla 2 osób, łazienka, WC, WIFI, płaski TV.
Apartament 3 dla 2-3 osób - ok. 35m2, na 1 piętrze, sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój dzienny z sofą do spania dla 1 osoby, aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, mikrofalówka), łazienka, WC, WIFI, TV.
Apartament "On top" dla 6 osób - ok. 85m2, na 3 piętrze (poddasze); komfortowo, nowocześnie urządzony; sypialnia z łóżkiem podwójnym i dużym oknem balkonowym, sypialnia z 2 sofami do spania dla 2 osób), łazienka, WC, aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, zmywarka), kąt jadalny, taras, WIFI, 2 x płaski TV.

  • Wyżywienie:
We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, WIFI, narciarnia przy wyciągu Planai, parking (1 miejsce na apartament), ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Opłata klimatyczna - 1,50 EUR / osobę od 14 lat / dzień
Pościel, ręczniki - 8-15 EUR / osobę
Sprzątanie końcowe - 50 EUR / apart. typ 1, 60 EUR / apart. ty 2,3,; 80 EUR / apart. "On top"


  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja - 100 EUR

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWYTermin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 750m
Odległość do centrum: w centrum
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Ośrodek z dużą ilością tras zjazdowych: tak
Ośrodek dobry dla początkujących: tak
Ośrodek idealny dla zaawansowanych: tak
Atrakcje dla snowboardzistów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 750 m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu