Apartamenty CRYSTAL - Schladming

Cena od: 653 €

Opis i cenyKomfortowy dom apartamentowy położony jest w pobliżu centrum Schladming, 600m od wyciągu Planai. W obiekcie znajduje się łącznie 6 apartamentów. Przed obiektem przystanek ski busa.


  • Wyposażenie:
Parking podziemny (1 miejsca na apartament), WIFI. Narciarnia w Intersport Planai - naprzeciw wyciągu Planai (depozyt za kartę 20 EUR).

  • Zakwaterowanie:
Apartament top 2 dla 2 osób - ok. 30m2, sypialnia z łóżkiem podówjnym i kątem jadalnym, aneks kuchenny, garderoba, łazienka z WC, WIFI, TV, taras.
Apartament top 4 dla 8 osób - ok. 101m2, na II piętrze, aneks kuchenny, kąt jadalny, część dzienna z sofą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem podwójnym lub piętrowym, 2 łazienka, WC, pralka, przedpokój, WIFI, duży taras, TV.
Apartament top 1A dla 2 osób - ok. 30m2, na II piętrze. Pokój dzienny z łóżkiem podwójnym, 2 fotelami, małym kątem jadalnym, łazienka z WC, balkon, WIFI, TV.
Apartament top 5A dla 4 osób - ok. 30m2, sypialna z łóżkiem podwónym (bez okna), pokój dzienny z sofą do spania dla 2 osób, łazienka z WC, WIFI, TV, mały taras.
Apartament top 6 dla 6 osób - ok. 70m2, 2 x sypialnia z łóżkiem podówjnym, pokój dzienny z sofą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, kąt jadalny, łazienka z WC, dodatkowe WC, WIFI, TV.
Apartament top 10 da 8 osób - ok. 102m2, na III piętrze, sypialnia z łóżkiem podówjnym, sypialnia z łóżkiem podwójnym i piętrowym, 2 x łazienka z WC, oddzielne WC, pralka, aneks kuchenny, kąt jadalny, sofa do spania dla 2 osób, WIFI, TV, taras.

  • Wyżywienie:
We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, WIFI, narciarnia, parking (1 miejsce na apartament), ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Opłata klimatyczna - 1,50 EUR / osobę od 14 lat / dzień
Pościel, ręczniki - 8-15 EUR / osobę
Sprzątanie końcowe - 50 EUR / apart. 2 os., 70 EUR / apart. 4 os., 80 EUR / apart. 6 os., 110 EUR / apart. 8 os.


  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja - 100 EUR

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 600m
Odległość do skibusu: przed obiektem
Odległość do centrum: 0m
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie
Ośrodek z dużą ilością tras zjazdowych: tak
Ośrodek dobry dla początkujących: tak
Ośrodek idealny dla zaawansowanych: tak
Atrakcje dla snowboardzistów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 600 m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu