Apartamenty MARIA - Schladming

Cena od: 999 €

Opis i cenyDom z 4 apartamentami położony jest w idealnej lokalizacji - w centrum Schladming i 400m od wyciągu Planai.


  • Wyposażenie:
WIFI, parking przed obiektem dla apartamentu 2,4 i 5, parking dla apartamentu 1 oddalony o około 3 minuty piechotą, narciarnia.

  • Zakwaterowanie:
Apartament 1 dla 4 osób - ok. 53m2, na 1 piętrze, aneks kuchenny, kąt jadalny, pokój dzienny z TV, sofa do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, łazienka, WC, pralka, WIFI.
Apartament 2 dla 7 osób - ok. 85m2, na 1 piętrze, aneks kuchenny, kąt jadalny, pokój dzienny z TV i sofą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczym dla dziecka, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, balkon, łazienka, WC. Brak Internetu.
Apartament 4 dla 6 osób - ok. 75m2, na 3 piętrze, aneks kuchenny, kąt jadalny, pokój dzienny z TV i sofą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, balkon, łazienka z WC, oddzielne WC, WIFI.
Apartament 5 dla 6 osób - ok. 84m2, na 1 piętrze, aneks kuchenny, kąt jadalnym pokój dzienny z TV i sofą do spania dla 2 osób, 2 x sypialnia dwuosobowa (łóżka pojedyncze), łazienka, pralka, WC, balkon, WIFI.

  • Wyżywienie:
We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, WIFI (w apartamencie 1,4,5), parking, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Opłata klimatyczna - 1,50 EUR / osobę od 14 lat / dzień
Pościel, ręczniki - 8-15 EUR / osobę
Sprzątanie końcowe - 60 EUR / apart. 1, 70 EUR / apart 4, 80 EUR / apart. 2 i 5


  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja - 100 EUR

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 400m
Odległość do centrum: 0 m
Internet: tak, w apart. 1,4,5
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Ośrodek z dużą ilością tras zjazdowych: tak
Ośrodek dobry dla początkujących: tak
Ośrodek idealny dla zaawansowanych: tak
Atrakcje dla snowboardzistów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 400m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu