Apartamenty STUBAITAL - Fulpmes

Cena od: 409 €

 7% zniżki przy rezerwacji do 15.10.14! 
7=5 w terminach: 25.04 - 02.05.14  
7=6 w terminach: 10.01 - 24.01.15

Więcej szczegółów

Opis i ceny

 

  • 5% zniżki przy rezerwacji do 31.10.17 zawarte w cenie


Apartamenty położone są w spokojnej i słonecznej okolicy nad miasteczkiem Fulpmes. Do tras zjazdowych „Schlick 2000” około 5 minut piechotą, zaś do Lodowca Stubai 20 km. Uwaga! Nie ma skibusu.
W ośrodku narciarskim Schlick 2000, przy stacji środkowej Froneben znajduje się przedszkole – miejsce, w którym pod opieką wykwalifikowanego personelu mogą się bawić wszystkie dzieci – nie tylko te, które korzystają z usług szkoły narciarskiej Stubai. W przedszkolu czas mogą spędzać dzieci już od  3. miesiąca życia. Oprócz miejsca do zabaw znajduje się tu również pokój, w którym dzieci mogą się wyciszyć lub przespać. Godziny otwarcia: codziennie w godz. 9:30 – 15:30, ceny: pół dnia € 12,- (bez opieki w porze obiadowej), cały dzień € 18,- (bez opieki w porze obiadowej).


  • Wyposażenie:

Fitness, sauna, Infrarorot sauna, bilard, tenis stołowy, pokój zabaw dla dzieci, Play Station, Internet, solarium, pralka, suszarka, narciarnia, taras słoneczny, parking. Codziennie dostawa świeżego pieczywa i mleka.

  • Zakwaterowanie

Apartamenty 2-6 osobowe, przytulne i komfortowo urządzone. W każdym apartamencie kompletnie wyposażona kuchnia, Sat TV, telefon, balkon.
Typ Fulpmes 21 m², 2 os. - pokój dzienny z wydzielonym miejscem do spania i aneksem kuchennym, prysznic, toaleta, balkon z widokiem na dolinę.
Typ Schlick 39 m², 4 os. - pokój dzienny z wydzielonym miejscem do spania, mała kuchnia, prysznic, toaleta, balkon z widokiem na las, sypialnia 2 os.
Typ Stubai 42 m², 4 os. - sypialnia 2 os., pokój dzienny z wydzielonym miejscem do spania, mała kuchnia, łazienka, toaleta, balkon z widokiem na dolinę.
Typ Tirol 44 m², 6 os. - sypialnia (dwa łóżka piętrowe), pokój dzienny z wydzielonym miejscem do spania, kuchnia, łazienka, toaleta, balkon z widokiem na dolinę
Typ Serles 60 m², 6 os. - 2 sypialnie 2 os., pokój dzienny z wydzielonym miejscem do spania, kuchnia, łazienka, toaleta, balkon z widokiem na dolinę.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, pościel, ręczniki, sauna 6 x tygodniu, korzystanie z pokoju zabaw, play station 2, Internet, ubezpieczenie KL, NNW, SKI, parking.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe - 35 EUR / Fulpmes, 45 EUR / Schlick, 45 EUR / Stubai, 50 EUR / Tirol, 55 EUR / Serles
Opłata klimatyczna - 2,80 EUR / osobę powyżej 15 lat / dzień

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: „Schlick 2000” około 5 minut piechotą, Lodowiec Stubai 20 km
Odległość do skibusu: brak
Odległość do centrum: 2 km
Odległość do restauracji: 2 km
Odległość do sklepu: 2 km
Pokój zabaw dla dzieci: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: 3 EUR / dzień
Obiekt położony blisko wyciągów: tak
Parking: tak
Pralnia: tak
Narciarnia: tak
Sauna tak
Sat-TV tak
Fitness tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 200 m

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu