Apartamenty AL BOSCO – Falcade

Cena od: 718 €

Opis i ceny


Niedawno powstały dom apartamentowy położony w Molino, około 1,5 km od centrum Falcade i zaledwie 50m od wyciągu.

  • Wyposażenie:

Parking, narciarnia, winda.

  • Zakwaterowanie:

Studio dla 4 osób – na parterze; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, łóżko dwuosobowe, aneks kuchenny, łazienka z WC.
Apartament dla 4 osób (trilo) – na parterze; pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC.
Apartament dla 6 osób (trilo) – pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienka z WC. Niektóre w stylu mansardowym.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, ręczniki, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe – 40 EUR / studio, 60 EUR / trilo (aneks kuchenny w gestii klientów, w przeciwnym razie opłata 25 EUR).
Kaucja – 150 EUR za apartament
Opłata klimatyczna - ok. 0,50 EUR za osobę od 12 lat za dzień.


Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00.
W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia lub konrahent może sprzedać apartament innym klientom.

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Apartamenty Al Bosco

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 50m
Odległość do centrum: 1,5km
Obiekt położony blisko wyciągów: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak
Do nart 50 m

MapaMapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu