Apartamenty FALCADE – Falcade

Cena od: 530 €

Opis i ceny

 
Dom apartamentowy położony w centrum Falcade, niedaleko rynku, naprzeciw parku i tras narciarstwa biegowego. Do wyciągów 1,2 km, przystanek ski busa oddalony o 50m.

  • Wyposażenie:

Parking, narciarnia.

  • Zakwaterowanie:

Apartament dla 6 osób nr 1 (trilo) – na I piętrze; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC, balkon.
Apartament dla 6 osób nr 2 (trilo) – na III piętrze; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienka z WC.
Apartament dla 4 osób nr 3 (trilo)– na II piętrze; pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC, balkon.
Apartament dla 4 osób nr 4 (bilo) – na I, II lub III piętrze; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC, balkon.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, ręczniki, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe – 50 EUR / bilo, 60 EUR / trilo (aneks kuchenny w gestii klientów, w przeciwnym razie opłata 25 EUR).
Kaucja – 150 EUR za apartament
Opłata klimatyczna - ok. 0,50 EUR za osobę od 12 lat za dzień.


Ważna informacja:
zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00.
W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia lub konrahent może sprzedać apartament innym klientom.

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Apartamenty Falcade

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 1,2 km
Odległość do skibusu: 50m
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak

Mapa


Mapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu