Apartamenty MULAZ – Falcade

Cena od: 700 €

Opis i ceny


Apartamenty położone w spokojnej okolicy, niedaleko centrum Falcade w odległości 1,5 km od wyciągu narciarskiego i 100 m od przystanku ski busa.


  • Wyposażenie:

Parking, narciarnia, winda.

  • Zakwaterowanie:

Apartamenty z suszarką, TV, pralką.
Apartament dla 6 osób (quadri) – na I lub II piętrze lub na poddaszu; 3 sypialnie 2 osobowe – każda z własną WC, pokój dzienny, aneks kuchenny, balkon.
Apartament dla 4 osób (trilo) – na III piętrze, w stylu mansardowym; sypialnia z łóżkiem małżeńskim z łazienką, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi z łazienką, pokój dzienny, aneks kuchenny, balkon.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, ręczniki, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe – 60 EUR / trilo, 70 EUR / quadri (aneks kuchenny w gestii klientów, w przeciwnym razie opłata 25 EUR).
Kaucja – 150 EUR za apartament
Opłata klimatyczna - 0,50 EUR za osobę od 12 lat za dzień.

Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00.
W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia lub konrahent może sprzedać apartament innym klientom.

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Apartamenty Mulaz

Termin Wyżywienie Cena za osobę

Opis

Odległość do wyciągów: 1,5 km
Odległość do skibusu: 100m
Parking: tak
Narciarnia: tak
Bez wyżywienia tak

MapaMapka: maps.google.pl

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu