Opis i cenyAparthotel*** Des Alpes znajduje się spokojnej i słonecznej okolicy, około 1,5 km od centrum Cavalese. Obok aparthotelu, w odległości około 20m znajduje się Rezydencja Des Alpes, która oferuje zakwaterowanie w apartamentach 4-7 osobowych. Odległość do tras Alpe Cermis - 1,5 km, około 10 km do Predazzo / Ski Center Latemar - Obereggen. Przystanek ski busa przed obiektem.

 

  • Wyposażenie:

W aparthotelu: restrauracja – pizzeria, wieczorne animacje w sezonie zimowym, Internet (Wifi), tenis stołowy, winda, pralnia, parking, garaż (5 EUR za dzień, konieczna wcześniejsza rezerwacja), wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Goście zakwaterowani w Rezydencji mogą korzystać z infrastruktury aparthotelu.
Dla dzieci: pokój dla dzieci, mini klub dla dzieci od 4 lat w terminie 22.12-06.01. Akcesoria dla dzieci do 2 lat (przewijak, wanienka, krzesełko, podgrzewacz do butelek, łóżeczko - opcja na zapytanie).
Wellness: basen, 2 sauny fińskie , whirlpool, fitness.

  • Zakwaterowanie:

Aparthotel:   apartamenty typu studio (jedno pomieszczenie) lub dwu-trzy pokojowe z aneksem kuchennym (mikrofalówka), kątem jadalnym, łazienką / WC, suszarką, telefonem, Sat TV, WIFI (za opłatą).
Studio 2 osobowe - ok. 25m2, pokój dzienny z rozkładaną sofą do spania lub łóżkiem dwuosobowym, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon lub mały ogród.
Studio 3 osobowe - ok.30m2, mały przedpokój z łóżkiem pojedynczym, pokój dzienny z sofą oraz rozkładanym łóżkiem dla 2 osób lub rozkładaną sofą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon lub mały ogród.
Studio 3 osobowe NEW - ok.30m2, wyremontowane. Mały przedpokój z łóżkiem pojedynczym, pokój dzienny z sofą oraz rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
Studio 4 osobowe - ok. 30m2, mały przedpokój z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z sofą oraz rozkładanym łóżkiem dla 2 osób lub rozkładaną sofą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon lub mały ogród.
Studio 4 osobowe NEW - ok. 30m2, wyremontowane. Mały przedpokój z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z sofą oraz rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
Studio 4 osobowe South - ok. 30m2, wyremontowane. Mały przedpokój z łóżkiem piętrowym, pokój dzienny z sofą oraz rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon, strona południowa.
Apartament 4 osobowy - ok. 40m2, mały przedpokój, pokój dzienny z sofą i rozkładanym łóżkiem dwuosobowym, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, łazienka z WC, balkon.
Apartament 5 osobowy NEW - ok. 40m2, wyremontowany. Mały przedpokój z łóżkiem pojedynczym, pokój dzienny z sofą i rozkładanym łóżkiem dwuosobowym, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, łazienka z WC, balkon.
Apartament 6 osobowy  NEW oraz 6 osobowy South NEW - ok. 45m2, wyremontowany. Przedpokój, pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
South - strona południowa.

Rezydencja:    apartamenty z pokojem dziennym, jedną, dwiema lub trzema sypialniami, aneksem kuchennym (mikrofalówka), łazienką / WC, suszarką, Sat TV, sejfem, WIFI (za opłatą).

Apartament 5 osobowy
- ok. 55/60m2, przedpokój, pokój dzienny z rozkładaną sofą do spania dla 2 osób, sypialnia dwuosobowa (łóżko podwójne, piętrowe lub 2 pojedyncze), aneks kuchenny, łazienka z WC. Część apartemtnów z balkonem lub tarasem.

Apartament 6 osobowy - ok. 60m2, wyremontowany, na poddaszu. Pokój dzienny z rozkładaną sofą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
Apartament 7 osobowy (3 pokojowy) - ok. 60/65m2, przedpokój, duży pokój dzienny z rozkładaną sofą do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętowym, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
Apartament 7 osobowy (4 pokojowy) - ok. 60/65m2, przedpokój, duży pokój dzienny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętowym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi,  aneks kuchenny (zmywarka), łazienka z WC, mały taras.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, korzystanie z Wellness (basen, 2 sauny fińskie , whirlpool, fitness).

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja - 150 EUR / apartament
Opłata klimatyczna - ok. 2,10 EUR za osobę za dzień
Dostawka dla dziecka do 2 lat - 70 EUR / tydzień (należy zgłaszać przy rezerwacji)

  • Opcjonalnie płatne na miejscu:

Garaż (5 EUR / dzień - należy wcześniej rezerwować), Internet (ok. 15 EUR / tydzień).

  • Obowiązkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW, SKI - 14 EUR / osobę / 8 dni
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt

  • Ceny na sezon zimowy 2019 / 2020 na zapytanie.

Opis

Odległość do wyciągów: 1,5 km
Odległość do skibusu: 50 m
Odległość do centrum: 1,5 km
Odległość do restauracji: w obiekcie
Basen: tak
Pokój zabaw dla dzieci: tak
Internet: tak, 15 EUR/tydzień
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie, 7 EUR
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Obiekt z centrum wellnes: tak
Parking: tak
Narciarnia: tak
Sauna tak
Animacje dla dzieci tak, w terminie sylwestrowym
Sat-TV tak
Fitness tak
Bez wyżywienia tak

MapaMapka: maps.google.com

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu