Tyrol

Tyrol, kraj związkowy w zachodniej części Austrii, graniczący z Niemcami, Szwajcarią i Włochami. Powierzchnia 12,6 tys. km2. Stolicą Tyrolu jest Innsbruck. Do jego głównych miast, oprócz Innsbruku należą Kufstein, Reutte.

Tyrol może poszczycić się mianem "serce Alp" i jest to bardzo trafne hasło ponieważ nigdzie indziej w Austrii nie znajdziemy ...

Tyrol, kraj związkowy w zachodniej części Austrii, graniczący z Niemcami, Szwajcarią i Włochami. Powierzchnia 12,6 tys. km2. Stolicą Tyrolu jest Innsbruck. Do jego głównych miast, oprócz Innsbruku należą Kufstein, Reutte.

Tyrol może poszczycić się mianem "serce Alp" i jest to bardzo trafne hasło ponieważ nigdzie indziej w Austrii nie znajdziemy tylu trzytysięczników ani tak gęstej sieci wyciągów, kolejek i tras narciarskich. Do największych terenów narciarskich należą Zillertal z lodowcem Tux, Oetztal a także miejscowości St.Anton, St. Christoph i Ischgl.

Tyrol dzieli się na 8 powiatów, w których łącznie jest 268 gmin. Do powiatów należą: Landeck, Reutte, Imst, Innsbruck-Land, Schwaz, Kufstein, Kitzbühel oraz Lienz w Tyrolu Wschodnim.
Jest to jeden z najciekawszych regionów Austrii, oferujący szereg możliwości uprawiania sportów zimowych, jak również letnich.

Tyrol to także zabytki kultury i architektury. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj oczywiście stolica Tyrolu Innsbruck, ale również piękny Kufstein, region Alpbachtal, w którym można podziwiać twierdze, zamki i kaplice. W Tyrolu znajduje się znane na całym świecie Muzeum Kryształów Swarovskiego w Wattens (niedaleko Innsbrucka). Wrażenia po spotkaniu z tym nowoczesnym designem na długo pozostaną w pamięci zwiedzających. Tutaj, na powierzchni 1300 m², zaprezentowano fantastyczną biżuterię, przedmioty designerskie, dodatki, magiczne komnaty.

Pamiętajmy, że Tyrol to kolebka sportów zimowych Austrii. Tutaj znajdują się największe i najciekawsze ośrodki narciarskie, a także fantastyczne ośrodki dla amatorów snowboardu.


 • Samochodem do Austrii - informacje ogólne, opłaty > tutaj <
 • Trasę dojazdu można ustalić na maps.google.com


Regiony narciarskie Tyrolu w naszej ofercie:

  Kitzbuhel.jpg  Paznaun.jpg     Otztal.jpg     ski juwel.jpg    stubai.jpg


-------------------------------------------------------------------------

Galeria zdjęć regionu Tyrol:1.jpg 

3.jpg 


 

  

 

 


-------------------------------------------------------------------------

Więcej

Tyrol W tej kategorii 52 obiektów.

Podkategorie

 • Kitzbühel

  Kitzbühel i Kirchberg są bardzo atrakcyjnymi terenami narciarskimi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających narciarzy. Wśród Polaków Kitzbühel staje się coraz bardziej popularny, ale jak dotąd jego urok doceniali przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Region szczyci się niepowtarzalnym klimatem, bajkowym nastrojem, licznymi imprezami i fantastycznymi warunkami narciarskimi.

  Region należy do topowych ośrodków narciarskich Austrii. Oczywiście nie bez powodu. Przede wszystkim świetnie przygotowane trasy, ponad 50 wyciągów narciarskich (w tym aż 28 krzesełkowych), bardzo dobra przepustowość, wiele ciekawych atrakcji dla snowboardzistów oraz wspaniały klimat Kitzbuhel sprawiają, że gospodarze regionu nie narzekają z powodu braku gości.


  Zalety regionu:

  • bardzo dobry region dla początkujących,
  • połączenie wyciągami ze Skiwelt Wilder Kaiser Brixental
  • możliwość zakupienia karnetu narciarskiego Salzburger Super Ski Card w cenie około 394 EUR, gwarantującego możliwość jazdy na nartach w 22 ośrodkach narciarskich - informacje o karnecie >tutaj<
  • nowoczesny system sztucznego naśnieżania


  -------------------------------------------------------------------------

  KITZBÜHEL – KIRCHBERG 800-2000 m n.p.m.

  • Trasy narciarskie - łącznie około 173 km tras:

  Łatwe trasy – 91 km,   Średnie trasy – 57 km,  Trudne trasy – 25 km

   

  • Wyciągi narciarskie - około 54:  Gondole - 11,   Wyciągi krzesełkowe - 28,  Orczyki i inne- 15  

   
  -------------------------------------------------------------------------


  Sztuczne naśnieżanie

  Freeride, Halfpipe, Boardercross, Funpark
  Najdłuższy zjazd - Pengelstein Sud, 6,8 km długości
  Najtrudniejszy zjazd - Diretissima am Hahnenkamm, 1,55 km długości
  Różnica wzniesień - 1000 m
  Oświetlone stoki   Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------

 • Solden / Ötztal

  Ötztal właściwie każdy zna, a już Sölden z całą pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Mówimy, bowiem o jednej z najbardziej urokliwych dolin Austrii, z fantastycznymi krajobrazami, lodowcami, świetnymi trasami narciarskimi.
  Dolina ciągnie się od miejscowości Oetz, przez Langenfeld, popularne Solden, aż po Obergurgl. Ośrodki narciarskie zlokalizowane są w miejscowościach Oetz, Solden, Vent, Hochgurgl i Obergurgl, jednak największą popularnością cieszy się Solden. Można tutaj jeździć na doskonale przygotowanych trasach, warunki śniegowe są zawsze znakomite, jednak w regionie mimo to działają armatki śnieżne, narciarzy obsługują bardzo dobrej jakości wyciągi narciarskie, a dopełnieniem wszystkich tych atutów są fantastyczne widoki. Nic dziwnego, ponieważ wysokości w regionie sięgają ponad 3000 m n.p.m.

  Na snowboardzistów czekają świetnie przygotowane funparki, zwolennicy freeride`u również znajdą tutaj coś dla siebie, zaś osoby towarzyszące, które nie jeżdżą nja nartach mogą spokojnie wolny czas spędzić w urokliwych restauracjach lub na basenach termalnych.

  Mieszkańcy regionu już od lat obserwują stały wzrost zainteresowania doliną Otztal i w związku z tym bardzo dbają o samopoczucie gości. Dlatego w miasteczku można liczyć na ciekawą ofertę Apres Ski, a dla chcących się zrelaksować otwarto znakomity kompleks termalny Aqua Dome w Langenfeld.

  -------------------------------------------------------------------------

  ÖTZTAL / SOLDEN  1350-3340 m n.p.m.

  • Trasy narciarskie Solden - łącznie około 142 km tras:

  Łatwe trasy – 67 km,   Średnie trasy – 48 km,  Trudne trasy – 27 km

   

  • Wyciągi narciarskie Solden - około 33:  Gondole - 7,   Wyciągi krzesełkowe - 16,   Inne (np. orczyki, dla dzieci) - 10  


  Dolina Otztal - łącznie 311 km tras narciarskich:
  Hochoetz - 39 km tras narciarskich,  12 wyciągów
  Obergurgl i Hochgurgl - 110 km tras narciarskich, 24 wyciągi
  Vent - 15 km tras narciarskich, 4 wyciągi
  Niederthai - 4 km tras narciarskich, 4 wyciągi
  Gries - 1 km tras narciarskich, 1 wyciąg


  Szczegółowe informacje o poszczególnych ośrodkach narciarskich regionu Oetztal  >tutaj<  -------------------------------------------------------------------------

  Sztuczne naśnieżanie

  Freeride, Halfpipe, Boardercross, Funpark
  Oświetlone stoki  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach >tutaj<

  -------------------------------------------------------------------------

   

 • Ischgl / Paznauntal

  Wybierając się do Austrii, warto przynajmniej jeden raz zawitać do doliny Paznanun. Wiemy, że dolina ta leży bardzo daleko od naszych granic, ale naprawdę warto się tam wybrać. Gwarantujemy, że zrobi na Was niemałe wrażenie. Paznauntal to fantastyczny region z 3 mniejszymi (See, Kappl, Galtür) i jednym potężnym (Ischgl-Samnaun) regionem narciarskim. Łącznie jest tutaj ponad 350 km tras zjazdowych oraz około 70 wyciągów.

  Goście mają do dyspozycji mniejsze ośrodki, w których jest około 40 km tras. Można w nich kupić tańsze karnety lub zdecydować się na droższy, ale obejmujący także Ischgl. Oczywiście również zakwaterowanie w tych ośrodkach jest zdecydowanie tańsze niż w Ischgl

  Goście, którzy decydują się na zakwaterowanie w Ischgl, z całą pewnością muszą się liczyć ze sporym wydatkiem. Jednak płacąc znacznie więcej za zakwaterowanie, gość ma świadomość za co płaci. W Ischgl jest ponad 230 km tras zjazdowych, wspaniale połączonych ze szwajcarskim ośrodkiem Samnaun. Razem te dwie popularne miejscowości tworzą Silvrettę. Z Ischgl goście mają możliwość bezpośredniego wzjazdu wyciągami narciarskimi na stok, po nartach mają do dyspozycji restauracje i bary Apres Ski, na stoku na narciarzy czekają fantastycznie przygotowane trasy zjazdowe, a na snowboardzistów świetne fun i snowparki, jest również wiele atrakcji dla zwolenników freeride`u.
  W Ischgl znakomicie dbają o samopoczucie gości. Przez cały sezon w ośrodku organizowane są wyjątkowe imprezy, z których najważniejsze jest otwarcie sezonu z koncertem najpopularniejszych zagranicznych gwiazd.


  Po wyczerpującym dniu na nartach goście mogą także zrelaksować się w Silvretta Center Ischgl, gdzie można skorzystać z oferty masaży, ale przede wszystkim zrelaksować się w saunie lub w basenie.


  -------------------------------------------------------------------------

  Paznauntal 1400-2864 m n.p.m.
  See / Kappl / Galtur / Ischgl / Samnaun

  • Trasy narciarskie  - łącznie 364 km tras
  • Wyciągi narciarskie - łącznie 72  Galtur - 43 km narciarskich, 8 wyciągów - więcej informacji > tutaj <

  Kappl - około 42 km tras narciarskich, 10 wyciągów - więcej informacji  > tutaj <

  See - 41 km tras narciarskich, 9 wyciągów  - więcej informacji > tutaj <
  Ischgl - 238 km tras narciarskich, 45 wyciągów - więcej informacji > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------

  Sztuczne naśnieżanie
  Freeride, Halfpipe, Snowpark, Funpark
  Oświetlone stoki

  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach:  Ischgl > tutaj <,  Galtur > tutaj <,   Kappl > tutaj <,  See > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------

 • Serfaus-Fiss-Ladis

  Serfaus-Fiss-Ladis to fantastyczny region narciarski sięgający do 2820 m n.p.m. Region ma wielu wielbicieli, którzy potrafią przyjeżdżać tutaj co roku i trasy nigdy ich nie znudzą. Nic dziwnego, bo stoki są świetnie przygotowane, ośrodek wyspecjalizowany jest w przyjmowaniu rodzin z dziećmi (125 000 m² zarezerwowanych dla dzieci!), no i snowboardziści mają tutaj swoje ulubione atrakcje. Region jest także najbardziej słonecznym areałem w Tyrolu.

  Region tworzą 3 znakomite miejscowości, oddalone od siebie o kilka km. Każda z nich ma swój wyjątkowy klimat i charakter, a położenie na wysokości ponad 1000 m n.p.m. nadaje im także spcjalny mikroklimat.
  Serfaus-Fiss-Ladis jest swego rodzaju mekką narciarzy i za tę wyjątkowość trzeba, szczególnie w wysokich sezonach sporo zapłacić. Dlatego wielu gości decyduje się na zakwaterowanie w mniejszych miejscowościach, np. Ried im Oberrintal, Fliess, Feihten in kaunertal i codzienny dojazd do wyciągów narciarskich.


  • SKI SAFARI

  W niedalekiej odległości od regionu Serfaus znajdują się również inne ośrodki narciarskie takie jak: rodzinny ośrodek narciarski Fendels (około 11 km tras), Lodowiec Kaunertal (około 22 km tras), mały ośrodek Venet (ok. 20 km tras), Nauders (75 km tras) i Samnaun / Ischgl (ponad 300 km tras). Możliwość wykupienia wspólnego karnetu narciarskiego na regiony: Lodowiec Kaunertal, Serfaus - Fiss - Ladis, Fendels, Nauders, Venet. Ceny karnetu "SKI 6"   > tutaj <

  • Serfaus - Fiss - Ladis - informacje o regionie narciarskim > tutaj <


  -------------------------------------------------------------------------

  Serfaus-Fiss-Ladis 1200-2820 m n.p.m.

  • Trasy narciarskie - około 214 km tras:


  Łatwe trasy – 47 km,  
  Średnie trasy – 121 km,  Trudne trasy – 28 km,   Inne - 16 km

   

  • Wyciągi narciarskie - około 68 :  Gondole - 11,   Wyciągi krzesełkowe - 16,   Podziemna kolejka - 1,    Inne (np. orczyki, dla dzieci) - 40 


  Lodowiec Kaunertal i rodzinny ośrodek Fendels - informacje o regionie narciarskim > tutaj <
  Nauders - około 75 km trasn narciarskich, 13 wyciągów - informacje o ośrodku narciarskim > tutaj <
  Venet - około 22 km tras naciarskich - informacje o ośrodku narciarskim > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------


  Sztuczne naśnieżanie
  Freeride, Funpark
  Oświetlone stoki


  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach >tutaj<

  -------------------------------------------------------------------------

 • Stubaital

  Dolina Stubai, czyli kolejna dolina urozmaicona atrakcyjnymi ośrodkami narciarskimi. Na „dzień dobry” mamy ośrodek Serles w Mieders, następnie bardzo ładnie utrzymany Schlick 2000 w Fulpmes, później Elfer w Neustift no i na samym końcu majestatyczny Lodowiec Stubai. Łącznie ponad 40 wyciągów narciarskich. Ładna okolica, dobre trasy – warto spróbować.

  Dolina Stubai jest bez wątpienia najchętniej wybieranym regionem turystycznym zarówno zimą, jak również latem.
  Na lodowcu Stubai warunki śniegowe są znakomite od października do czerwca, trasy są fantastycznie utrzymane, sporo jest atrakcji dla snowboardzistów i zwolenników jazdy w głębokim śniegu.
  Na lodowcu organizowane są ciekawe imprezy, zarówno dla dorosłych jak również dla dzieci. W październiku odbywa się Octoberfest, organizowane są festiwale kulinarne, imprezy dla dzieci.

  Poza fantastycznymi trasami narciarskimi region obfituje w wiele ciekawych atrakcji. Czas można spędzić w nastrojowych restauracjach w miejscowości Neustift, zrelaksować się w kompleksie basenowym lub wybrać z całą rodzinną na sanki.

  -------------------------------------------------------------------------


  Stubaital & Schlick 2000 750-3333 m n.p.m.

  Schlick 2000, Neustift, Mieders, Lodowiec Stubai

  • Trasy narciarskie - łącznie około 99 km tras:
  • Wyciągi narciarskie - około 41


  Fulmpes / Schlick 2000 - około 22 km tras, 11 wyciągów - informacje o ośrodku narciarskim > tutaj <
  Lodowiec Stubai - około 64 km tras, 22 wyciągi - informacje o ośrodku narciarskim > tutaj <
  Neustift / Elfer - 7 km tras, 4 wyciągi - informacje o ośrodku narciarskim > tutaj <
  Mieders / Serles - około 6 km tras, 4 wyciągi

  -------------------------------------------------------------------------

  Sztuczne naśnieżanie

  Jazda w głębokim śniegu, Funpark, naturalne fun parki na Schlick 2000
  Oświetlone stoki

  Sprawdź aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach Lodowiec Stubai > tutaj <,   Neustift > tutaj <,  Schlick 2000 > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------

 • Zillertall

  Zillertal jest z pewnością jednym z najpopularniejszych regionów wśród Polaków. Wzdłuż doliny ciągną się potężne ośrodki narciarskie, jak.: Hochfügen – Hochzillertal, Zillertal Arena z Zell im Zillertal i Gerlos, Zillertal 3000 z Mayrhofen, Finkenberger i lodowcem Tux.

  Dolinę Zillertal obejmuje jeden karnet narciarski, ale poszczególne ośrodki narciarskie są tak obszerne, że nie ma potrzeby poruszania się po całej dolinie, aby "zaliczyć" wszystkie jej trasy zjazdowe.
  Stolicą doliny jest Mayrhofen, obfitujące w restauracje, kawiarnie i bary Apres Ski, stąd też prowadzą wyciągi narciarskie prowadzące na okoliczne stoki. Na lodowcu Hintertux są idealnie przygotowane trasy, których uzupełnieniem jest szeroki wybór imprez organizowanych już od początku października do maja.


  Nie bez powodu Zillertal jest jednym z najpopularniejszych regionów narciarskich Austrii. Obok wielu niewątpliwie ważnych atutów, nadal najważniejszym jest niezliczona ilość świetnie przygotowanych tras zjazdowych oraz bardzo dobre wyciągi narciarskie. Snowboardziści znajdą tutaj interesujące funparki, a zwolennicy freeride`u świetne tereny freerid`owe.

  Po nartach można bawić się w klubach, dyskotekach i barach Apres ski, a także wypoczywać w kompleksach basenowych, m.in. w Fugen.

  • 5% zniżki na karnety narciarskie Zillertal Superkipass

   

  -------------------------------------------------------------------------


  DOLINA ZILLERTAL 580-3350 m n.p.m.


  • Trasy narciarskie - ponad 500 km tras

   Łatwe trasy – około 25% tras,   Średnie trasy – około 65% tras,  Trudne trasy – około 10% tras

  • Wyciągi narciarskie - 178  -> Hochzillertal (Fugen, Hochfugen, Kaltenbach) - około 90 km tras narciarskich, 39 wyciągów - informacje o regionie narciarskim > tutaj <

  -> Zillertal Arena (Zell am Ziller, Gerlos, Wald , Krimml) - około 140 km tras narciarskich, 52 wyciągi narciarskie - informacje o regionie narciarskim > tutaj <

  -> Mayrhofen / Hippach - 136 km tras narciarskich, 45 wyciągów narciarskich - informacje o regionie narciarskim > tutaj <

  ->Tux / Finkenberg - 196 km tras narciarskich, około 42 wyciągi narciarskie - informacje o regionie narciarskim > tutaj <

  Wszystkie ośrodki narciarskie Zillertalu w jednym miejscu https://www.zillertal.at/en/winter/holidays/ski-areas.html


  -------------------------------------------------------------------------


  Sztuczne naśnieżanie
  Jazda w głębokim śniegu, Funpark, Halfpipe, „Boarders Town”.
  Oświetlone stoki

  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach >tutaj<

  -------------------------------------------------------------------------

 • SKI Juwel / Wildschönau  Razem z ośrodkiem narciarskim Alpbachtal, Wildschönau stworzyło ośrodek SKI Juwel, dzięki czemu narciarze mają do dyspozycji 109 km tras i 45 wyciągów narciarskich.

  Wildschönau tworzą 4 miejscowości: Niederau, Oberau, Thierbach i Auffach. Region oferuje 145 doskonale przygotowanych tras, od łagodnych przeznaczonych dla początkujacych, przez szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady przeznaczone dla zawodowców.

  Wildschönau jest także jednym z najpiękniejszych terenów na wyprawy skitourowe w Alpach Wschodnich. W okolicy są atrakcyjne szlaki o różnej długości, łącznie 50 km tras.
  Oprócz tras zjazdowych i biegowych (30 km), w regionie możliwe są również wędrówki w rakietach śnieżnych oraz jazda na sankach po 5 kilometrowych torze saneczkowym.

  • Wildschonau oddalone jest o około 12 km od miejscowości Hopfgarten, która należy do potężnego regionu Ski Welt Wilder Kaiser Brixental z ponad 200 km tras narciarskich - możliwość szusowania w obydwu ośrodkach w ramach karnetu Salzburger Super Ski Card (cena około 394 EUR - informacje o karnecie >tutaj<)

  -------------------------------------------------------------------------  SKI JUWEL 650-2025 m n.p.m.
  Alpbachtal / Wildschönau

  • Trasy narciarskie - 109 km tras

   Łatwe trasy – 26 km,   Średnie trasy – 54 km,  Trudne trasy – 13 km,   Trasy Freeride - 16 km

  • Wyciągi narciarskie - 45:   Gondole - 9,  Wyciągi krzesełkowe - 7,   Orczyki - 29


  -------------------------------------------------------------------------

  Sztuczne naśnieżanie
  Jazda w głębokim śniegu, Funpark, Halfpipe, Bordercross.
  Oświetlone stoki
  Stok dla dzieci, park dla dzieci, wyciąg dla dzieci


  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach SKI Juwel kliknij tutaj.

  -------------------------------------------------------------------------
   

  PRZYDATNE INFORMACJE:


  -------------------------------------------------------------------------

  ZIMA 2023 / 2024    KARNET NARCIARSKI  SKI JUWEL CARD - 6 dni
  Alpbach, Auffach, Kramsach, Niederau, Oberau, Reith

  • 21.12.2023 - 15.03.2023

  Osoba dorosła - 319,50 EUR   Dziecko - 160 EUR   Młodzież - 256 EUR  


  • 08.12.2023 -20.12.2023,  od 16.03.2024 - do końca sezonu

  Osoba dorosła - 288 EUR   Dziecko - 144 EUR   Młodzież - 230,50 EUR  


  -> Dziecko - roczniki 2008-2017   Młodzież - roczniki 2005-2007
  -> Dzieci urodzone w 2018 roku i młodsze otrzymują bezpłatny karnet narciarski!

   

  Szczegółowy cennik karnetów narciarskich dostępny >tutaj<

  Możliwość zakupienia karnetu narciarskiego Salzburger Super Ski Card w cenie około 394 EUR, gwarantującego możliwość jazdy na nartach w 21 ośrodkach narciarskich - informacje o karnecie >tutaj<


  -------------------------------------------------------------------------

  Mapka narciarska:  -------------------------------------------------------------------------

  Galeria zdjęć regionu:

   

   

  -------------------------------------------------------------------------

 • SKIWELT Wilder Kaiser...

  Region narciarski Skiwelt to jeden z największych regionów narciarskich Austrii.
  Położony pomiędzy Alpami Kitzbühelskimi i doliną Söllland z masywem Wilder Kaiser obejmuje miejscowości Brixen im Thale, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Kelschau, Scheffau, Söll i Westendorf.

  Trasy narciarskie regionu są bardzo zróżnicowane. Możemy znaleźć tutaj trasy idealne dla zaawansowanych narciarzy, jak również szerokie i łagodne dla początkujących.

  Wysokości maksymalne regionu nie są tak imponujące jak w zachodnich ośrodkach Tyrolu, ale istotnym atutem jest duża liczba wyciągów narciarskich (90) oraz kilometry tras zjazdowych (280 km).

  Podczas pobytu w Skiwelt koniecznie należy się wybrać na szczyt Hoche Salve (1829 m n.p.m.), skąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na szczyty Tyrolu z imponującymi trzytysięcznikami.
  Tutaj również znajdziemy całe bogactwo alpejskich tras zjazdowych.
  Kolejnymi ważnymi punktami na mapie narciarskiej są Fielding (1892 m n.p.m.) i Gampenkogel (1957 m n.p.m.) z prawdziwym alpejskim krajobrazem i trasami szczególnie przeznaczonymi dla dobrze jeżdżących na nartach.

  Narciarzy spędzających urlop w Skiwelt ucieszy także fakt, że region połączony jest wyciągami z sąsiadującym ośrodkiem Kitzbühler Alpen.


  • Hopfgarten oddalone jest o około 12 km od miejscowości Wildschonau, która należy do regionu SKI Juwel z ponad 100km tras narciarskich
  • możliwość zakupienia karnetu narciarskiego Salzburger Super Ski Card w cenie około 394 EUR, gwarantującego możliwość jazdy na nartach w 22 ośrodkach narciarskich. m.in: w Ski Welt, SKI Juwel i Kitzbuhel - Kirchberg - informacje o karnecie >tutaj<
  • w terminach 08.12. - 22.12.2023 & 16.03. - 01.04.2024 dzieci do 15 lat (roczniki 2008-2017) otrzymują bezpłatny karnet narciarski (rodzice muszą zakupić karnet na minimum 3 dni)


  -------------------------------------------------------------------------  SKIWELT WILDER KAISER BRIXENTAL 620-1956 m n.p.m.
  Brixen im Thale, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Kelschau, Scheffau, Söll i Westendorf

  • Trasy narciarskie - 284 km tras:

  Łatwe trasy – 122 km,   Średnie trasy – 129 km,  Trudne trasy – 10 km

   

  • Wyciągi narciarskie - 90:  Gondole - 15,   Wyciągi krzesełkowe - 36,  Orczyki - 39  


  -------------------------------------------------------------------------


  Sztuczne naśnieżanie – ponad 80% stoków
  Szlaki skitourowe, Funparki
  Oświetlone stoki
   

  Aktualne warunki śniegowe - kamerki na stokach > tutaj <

  -------------------------------------------------------------------------  PRZYDATNE INFORMACJE:  -------------------------------------------------------------------------  ZIMA 2023 / 2024   KARNET NARCIARSKI SKI WELT -  6 dni

  • 08.12.2023 - 22.12.2023,  16.03. - 01.04.2024

  Osoba dorosła - 323 EUR   Dziecko - 161,50 EUR   Młodzież - 242,50 EUR

  • 23.12.2023 - 15.03.2024

  Osoba dorosła - 359 EUR   Dziecko - 179,50 EUR   Młodzież - 269,50 EUR


  -> Dziecko - roczniki 2008-2017   Młodzież - roczniki 2005-2007

  -> Dzieci urodzone w 2018 roku i młodsze otrzymują bezpłatny karnet narciarski!

  -> W
  terminach 08.12. - 22.12.2023 & 16.03. - 01.04.2024 dzieci do 15 lat (roczniki 2008-2017) otrzymują bezpłatny karnet narciarski (rodzice muszą zakupić karnet na minimum 3 dni)

  Szczegółowy cennik karnetów narciarskich dostępny >tutaj<

  M
  ożliwość zakupienia karnetu narciarskiego Salzburger Super Ski Card w cenie około 394 EUR, gwarantującego możliwość jazdy na nartach w 22 ośrodkach narciarskich. m.in: w Ski Welt, SKI Juwel i Kitzbuhel - Kirchberg - informacje o karnecie >tutaj<


  -------------------------------------------------------------------------

  Mapka regionu:
  -------------------------------------------------------------------------

  Zdjęcia regionu:

   

  -------------------------------------------------------------------------

Wyświetla: 1 - 12 z 52 ofert
Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu