Apartamenty REGINA – Alleghe

Cena od: 731 €

Opis i cenyApartamenty położone w bardzo dobrej lokalizacji, około 50 m od Jeziora Alleghe, 800 m od wyciągów Civetty i 14 km od Marmolady. Przystanek ski busa oddalony o około 100m. Do Cortiny d’Ampezzo około 45 minut jazdy samochodem.


  • Wysposażenie:

Parking, Internet.

  • Zakwaterowanie:

Apartament dla 4 osób (bilo) – na parterze; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC.
Apartament dla 4 osób (trilo) – pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienka z WC, balkon z widokiem na jezioro.
Apartament dla 4 osób z 2 łazienkami (trilo) – sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, pokój dzienny, aneks kuchenny, 2 x łazienka z WC, balkon z widokiem na jezioro.
Apartament dla 6-7 osób (trilo) – dwupoziomowy, na IV piętrze; na I poziomie: sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój dzienny, aneks kuchenny, sofa do spania dla 2 osób, łazienka, balkon z widokiem na jezioro; na II poziomie: poddasze z 3 łóżkami.
Apartament dla 6-7 osób z 2 łazienkami (trilo) – dwupoziomowy, na IV piętrze; na I poziomie: sypialnia z łóżkiem podwójnym i łazienką, pokój dzienny, aneks kuchenny, sofa do spania dla 2 osób, łazienka, balkon z widokiem na jezioro; na II poziomie: poddasze z 3 łóżkami.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, ręczniki, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe – 50 EUR / bilo, 60 EUR / trilo 4-5 os., 70 EUR / trilo 6-7 os. (aneks kuchenny w gestii klientów, w przeciwnym razie opłata 25 EUR).
Kaucja – 150 EUR za apartament
Opłata klimatyczna

Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 17.00-19.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 19.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 19.00.
W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia lub konrahent może sprzedać apartament innym klientom. Wykwaterowanie w obiekcie do godziny 9.00.

 

ZOBACZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY

Apartamenty Regina

Termin Wyżywienie Cena za osobę
17.03.2018 - 24.03.2018 bez wyżywienia 197 EUR Oblicz cenę
24.03.2018 - 31.03.2018 bez wyżywienia 197 EUR Oblicz cenę

Opis

Odległość do wyciągów: 800m
Odległość do skibusu: 100m
Internet: tak
Parking: tak
Bez wyżywienia tak

Mapa


Mapka: maps.google.pl

INFORMACJE

Dla agentów

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat i od początku kładzie silny nacisk na dobrą współpracę z Agentem turystycznym. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2018 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu